small menu ico

Unikátní závodní zážitek v areálu SVATOPETRSKA

Unikátní závodní zážitek v areálu SVATOPETRSKA
Nově v našem areálu najdete simulátory závodních vozů. Zažijte něco neobvyklého!

Zvolte si volant který se hodí právě Vám: Porsche GT3, Ferrari Formule 1, Ferrari 250 GTO , Ferrari 599XX, NASCAR nebo skutečné závodní volanty. Zvolte si virtuální realitu  nebo 3Real pohyblivý simulátor a získejte neuvěřitelné adrenalinové zážitky! Vyzkoušejte si jízdu na závodních okruzích z celého světa, k dispozici jsou: závodní simulátor, Rally simulátor, NASCAR simulátor, F1 simulátor nebo simulátor náklaďáku. Máme dokonalý obraz a zvuk.

Darujte zážitek jako dárek. Nabízíme poukazy na hodinu nebo dvě, přijďte sámi nebo s kamarády a rodinou pro unikátní zážitek. Nastavitelné ovládání – zvládnou to i děti.

Více na: https://www.rentfun.cz/showroom/
Chcete vědět více?

Ráj Šití
12.04.2021
Přijďte do Ráje Šití!
Nominace na Best of Realty 2020
12.10.2020
Projekt REVITALIZACE AREÁLU SVATOPETRSKÁ 7, BRNO - KOMÁROV byl odbornou porotou nominován do 22. ročníku soutěže o titul Best of Realty - Nejlepší z realit 2020 v kategorii Nová administrativní centra.
Hlasujte pro nás v Adapterra Awards
04.08.2020
Areál Svatopetrska bojuje o svou přízeň v soutěži Adapterra Awards v kategorii "pracovní prostředí", kterou organizuje Nadace Partnerství a má za úkol hledat nejlepší příklady adaptací na změnu klimatu. Podpořte nás prosím svým hlasem, děkujeme.
Napsali o nás - Pasivní domy
08.07.2020
Areál má sice v rodném listu rok 1972, ale dnes již jeho největší objekt plně odpovídá aktuálním požadavkům na udržitelnou výstavbu. Přečtete si článek i o naší rekonstrukci do standardu pasivního domu v časopise Dřevo&Stavby.
Revitalizovaná Ponávka slavnostně otevřena
24.05.2020
Zúčastnili jsme se tiskové konference města Brna k otevření revitalizované Ponávky. Více informací a fotografie najdete ve zprávách z Brna na iDnes.cz.