small menu ico

Podívejte se na časosběrné video z rekonstrukce

Podívejte se na časosběrné video z rekonstrukce
Realizaci rekonstrukce jsme měli pod stálou kontrolou kamer, občas i dronů. Přicházíme tedy s časosběrným videem od října 2017 do února 2019.

Krátké časosběrné video rekonstrukce shlédnete zde https://www.youtube.com/watch?v=LwsZGjyraKI

Rekonstrukcí objektu C v areálu Svatopetrská 7 vzniklo začátkem roku 2019 Inovační centrum Brno-jih. To poskytuje zázemí a infrastrukturu řadě firem a podnikatelů a navázalo tak na dlouholetou aktivitu Top-in.cz, a.s. v nedalekém Podnikatelském inkubátoru Brno-Jih.

Našim cílem bylo vtisknout nový život budově ze 70-tých let minulého století. Samozřejmě bylo potřeba přivést nové sítě, kompletně změnit nevyhovující vnitřní dispozici a objekt vybavit úspornými technologiemi.

Rekonstrukce brownfieldu s nadstavbou o podlahové ploše 6.500 m2 na pasivní budovu využívající chytrý energetický koncept a řadu úsporných technologií proběhla za 17 měsíců.

Děkujeme speciálně Ministerstvu průmyslu a obchodu, Oberbank a Kaláb - stavební.

 
Chcete vědět více?

Napsali o nás
08.07.2020
Náš zrekonstruovaný areál ze 70. let minulého století plně odpovídá aktuálním požadavkům na udržitelnou výstavbu. Přečtete si článek který vznikl ve spolupráci Centra pasivního domu, Klimatické koalice a Nano Energies.
Revitalizovaná Ponávka slavnostně otevřena
24.05.2020
Zúčastnili jsme se tiskové konference města Brna k otevření revitalizované Ponávky. Více informací a fotografie najdete ve zprávách z Brna na iDnes.cz.
Bernard Pub spouští ostrý provoz
11.05.2020
Tak jsme se dočkali - Bernard může od pondělí 11.5.2020 po skončení koronavirus omezení spustit alespoň zahrádku. Plný provoz nás čeká od 25.5.2020. Vítejte v areálu SVATOPETRSKA.
Objekt Inovačního centra SVATOPETRSKA má kolaudaci
19.02.2019
Budova C areálu SVATOPETRSKA je po komplexní rekonstrukci a začínáme pronajímat. První inovativní nájemci získají slevy na nájemném až na 3 roky.