small menu ico

Nominace na Best of Realty 2020

Nominace na Best of Realty 2020
Projekt REVITALIZACE AREÁLU SVATOPETRSKÁ 7, BRNO - KOMÁROV byl odbornou porotou nominován do 22. ročníku soutěže o titul Best of Realty - Nejlepší z realit 2020 v kategorii Nová administrativní centra.

Soutěž Best of Realty — Nejlepší z realit vznikla v roce 1999 a od data svého založení mapuje a oceňuje nemovitosti realizované na území České republiky, které byly nově vybudovány či prošly zásadní rekonstrukcí. V soutěži Best of Realty — Nejlepší z realit jsou oceňovány projekty, které významným způsobem reprezentují úspěchy a schopnosti architektů, stavitelů, projektantů, developerů a v neposlední řadě i realitních agentů při jejich prodeji či pronájmu.

Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen vítězům a oceněným za tradiční přítomnosti stovek osobností působících na tuzemském realitním trhu a v souvisejících oborech bylo plánováno na 18. listopadu 2020. Místem setkání se mělo, stejně jako loni, stát FORUM Karlín v Praze 8. Vzhledem k aktuální situaci, ovlivněné opatřeními souvisejícími s pandemií koronaviru, organizátor zvažuje přesun slavnostního večera na počátek roku 2021. 

 

Projekt byl nominován do soutěže o titul Best of Realty – Nejlepší z realit 2020 v kategorii Nová administrativní centra.

 

GFX | znacka_BOR_nominprojekt[22].jpg
Chcete vědět více?

Hlasujte pro nás v Adapterra Awards
04.08.2020
Areál Svatopetrska bojuje o svou přízeň v soutěži Adapterra Awards v kategorii "pracovní prostředí", kterou organizuje Nadace Partnerství a má za úkol hledat nejlepší příklady adaptací na změnu klimatu. Podpořte nás prosím svým hlasem, děkujeme.
Napsali o nás - Pasivní domy
08.07.2020
Areál má sice v rodném listu rok 1972, ale dnes již jeho největší objekt plně odpovídá aktuálním požadavkům na udržitelnou výstavbu. Přečtete si článek i o naší rekonstrukci do standardu pasivního domu v časopise Dřevo&Stavby.
Revitalizovaná Ponávka slavnostně otevřena
24.05.2020
Zúčastnili jsme se tiskové konference města Brna k otevření revitalizované Ponávky. Více informací a fotografie najdete ve zprávách z Brna na iDnes.cz.
Bernard Pub spouští ostrý provoz
11.05.2020
Tak jsme se dočkali - Bernard může od pondělí 11.5.2020 po skončení koronavirus omezení spustit alespoň zahrádku. Plný provoz nás čeká od 25.5.2020. Vítejte v areálu SVATOPETRSKA.
Podívejte se na časosběrné video z rekonstrukce
10.10.2019
Realizaci rekonstrukce jsme měli pod stálou kontrolou kamer, občas i dronů. Přicházíme tedy s časosběrným videem od října 2017 do února 2019.