small menu ico

Ráj šití nově v areálu SVATOPETRSKA

Ráj šití nově v areálu SVATOPETRSKA
Prodejna a servis Ráje Šití se nachází ve východní části rekonstruovaného objektu C. Je to nejvzdálenější místo areálu z ulice Svatopetrská, komfortní přístup do prodejny vám ale poskytnou mostky přes říčku Ponávku.

Prodejna a servis Ráj šití na Svatopetrská 7 v Brně

Vítáme v našem areálu společnost OK business, s.r.o., která se stala se od března 2021 novým uživatelem východní části přízemí objektu C. V našem areálu je můžete najít hlavně pod názvem Ráj šití, kterým je označen jeden ze vstupních portálu objektu.

Pro příchozí pěšky postačí, když ze zastávky MHD Konopná projdete hlavním vjezdem do areálu SVATOPETRSKA, kolem restaurace Bernard a na samém východním rohu budovy C najdete portál s velkým nápisem Ráj šití. Procházka do prodejny vám nezabere více než 200 metrů.

Pokud přijíždíte autem, je praktické zaparkovat již u kotelny na rozhraní ulice Schwaigrova - Za Mostem. Do Ráje šití to máte méně než 100 metrů - jednoduše přejdete most přes ulici Ponávku.

Šicí a vyšívací stroje, galanterie i příslušenství

Společnost OK business kromě kamenné prodejny u nás v Brně na ulici Svatopetrská provozuje několik internetových obchodů. Na www.raj-siti.cz nabízí šicí stroje, vyšívací stroje, overlocky, coverlocky, mandly, plotry, příslušenství, galanterii, náhradní díly a další zboží. 

Nezapomeňte se zastavit! Přejeme Vám hodně nových zážitků s produkty Ráje šití. 
Chcete vědět více?

Unikátní závodní zážitek v areálu SVATOPETRSKA
22.12.2020
Nově v našem areálu najdete simulátory závodních vozů. Zažijte něco neobvyklého!
Nominace na Best of Realty 2020
12.10.2020
Projekt REVITALIZACE AREÁLU SVATOPETRSKÁ 7, BRNO - KOMÁROV byl odbornou porotou nominován do 22. ročníku soutěže o titul Best of Realty - Nejlepší z realit 2020 v kategorii Nová administrativní centra.
Hlasujte pro nás v Adapterra Awards
04.08.2020
Areál Svatopetrska bojuje o svou přízeň v soutěži Adapterra Awards v kategorii "pracovní prostředí", kterou organizuje Nadace Partnerství a má za úkol hledat nejlepší příklady adaptací na změnu klimatu. Podpořte nás prosím svým hlasem, děkujeme.
Napsali o nás - Pasivní domy
08.07.2020
Areál má sice v rodném listu rok 1972, ale dnes již jeho největší objekt plně odpovídá aktuálním požadavkům na udržitelnou výstavbu. Přečtete si článek i o naší rekonstrukci do standardu pasivního domu v časopise Dřevo&Stavby.
Revitalizovaná Ponávka slavnostně otevřena
24.05.2020
Zúčastnili jsme se tiskové konference města Brna k otevření revitalizované Ponávky. Více informací a fotografie najdete ve zprávách z Brna na iDnes.cz.