small menu ico

Provozní informace

Tyto informace jsou určeny výlučně pro nájemníky areálu SVATOPETRSKA a nejsou určeny široké veřejnosti.

K hlášení provozních problémů prosím použijte náš centrální e-mail areal( at )top-in.cz, který je směrován na všechny pracovníky kanceláře správy z důvodu vzájemné zastupitelnosti. Děkujeme za pochopení.
Správa areálu SVATOPETRSKA, Brno - Komárov

 

26.08.2022
Petra
V pátek 26. 8. 2022 v 13:30 proběhne cvičný požární poplach v budově A a v 14:00 v budově C. Poplach je s nutností evakuace na shromaždiště. Poplach bude za přítomnosti HZS JMK a je pro všechny nájemníky povinný.
31.05.2022
Petra
Vážení nájemníci, oznamujeme Vám, že z důvodu nutného zásahu na trafostanici bude v pátek 10. 6. 2022 od 13:00 celý areál bez elektřiny.
22.10.2020
Jarka
Vážení nájemci, informujeme vás o zprovoznění dalšího bezpečnostního prvku kolárny, a to od pondělí 26.10.2020. Prostor kolárny bude navíc střežen elektronickým zabezpečovacím systémem napojeným na ostrahu areálu. V případě nedovoleného vniknutí do prostoru bude aktivován poplach (začne houkat siréna a přivolá ostrahu). Pro vstup do kolárny slouží přístupový chip/karta jako doposud. Rozdíl je v tom, že dveře se neodblokují hned, ale se zpožděním z důvodu nutného odstřežení prostor (signalizováno zhasnutím červené diody nad dveřmi). Do prostoru je možné vstoupit pouze poté, co červená dioda nad dveřmi zhasne, jinak je automaticky spuštěn bezpečnostní poplach se sirénou. Tento poplach lze zrušit opětovným přiložením chipu/karty ke čtečce. Pro opětovné zastřežení kolárny je nutné zmáčknout odchodové tlačítko umístěné uvnitř kolárny a dveře za sebou zavřít (uvnitř nesmí zůstat další osoba !!!). Pokud v prostoru zůstává další osoba, odchodové tlačítko zmáčkne poslední odcházející. V případě spuštění alarmu se poplach zruší přiložením chipu na přístupovou čtečku.
10.09.2020
Jarka
Vážení nájemci, rádi bychom vás informovali o nových opatřeních v prostorách kolárny v budově C. 1) Instalovali jsme překrývací kování (plech) přes bezpečnostní zámek – opatření proti vypáčení zámku. 2) V průběhu příštího týdne budou na dveře instalovány krycí desky tak, aby bylo zamezeno průhledu do kolárny. 3) V prostorách kolárny bude umístěna konzole pro uchycení vašich zámků na kola, abyste je případně nemuseli vozit na kolech. Dále apelujeme na cyklisty, aby své soukromé zámky používali k připevnění kola ke konstrukcím na stěnách kolárny, zásadně to zvýší bezpečnost. Děkujeme za spolupráci.
09.09.2020
Jarka
Vážení nájemci, informujeme Vás, že v souladu s nařízením vlády platným od 10.9.2020 je povinné v budovách a uzavřených prostorách nosit roušky. Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci přistupujeme od čtvrtka 10.9.2020 k opětovnému ošetřování společných prostor v areálu virucidními prostředky. Prosíme v případě, že se necítíte dobře, nebo máte zvýšenou teplotu, o zvážení vstupu do budovy a používání desinfekce rukou. Děkujeme za spolupráci.
16.03.2020
Jarka
Vážení nájemci, oznamujeme Vám, že v pondělí 16.3.2020 bude zahájena úprava areálových ploch kolem objektu A01 + A07 včetně opravy komunikace jižního vjezdu mezi budovou A01 a hlavním parkovištěm B. Dojde také k úpravě ploch v místě závor na parkovišti B. O postupu prací Vás budeme průběžně informovat, tak jako o potřebě přeparkování. Vždy bude zabezpečen vstup do objektu. Dbejte, prosím, pokynů správy a stavby. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
10.03.2020
Jarka
Vážení nájemci, oznamujeme Vám, že dne 10.3.2020 v čase od 8:00 do 10:00 hodin bude docházet k drobných výpadkům dodávky pitné vody v objektu C a D z důvodu hledání závady na vodovodní síti. Výpadky se netýkají užitkové vody na splachování pro budovu C. Za způsobené nepříjemnosti se omlouváme a děkujeme za pochopení.
18.10.2019
Monika
Vážení nájemníci, chtěli bychom Vás informovat, že v průběhu října bude probíhat pokládka asfaltu společností STRABAG na silnici před hlavním parkovištěm v areálu. Z tohoto důvodu nebude možné využívat hlavní vjezd do areálu (viz příloha). Varianty náhradního řešení parkování pro nájemce jsou řešeny individuálně. O přesném termínu Vás budeme včas informovat. V případě potřeby se na nás neváhejte obrátit.
23.09.2019
Monika
Vážení nájemníci, chtěli bychom Vás informovat, že od dnešního dne tj. 23. 09. 2019 se bude opravovat požární schodiště v budově C. Oprava potrvá do konce týdne. Žádáme Vás, abyste na schodiště nevstupovali, samozřejmě vyjma naléhavých událostí (požár). Děkujeme za pochopení.
17.06.2019
Monika
Vážení nájemníci, chtěli bychom Vás informovat o dokončovacích pracích v našem areálu a dopravní situaci před areálem, tj. pokračování projektu města Brno Tramvaj-Plotní. ÚPRAVA ULIČNÍ ČÁSTI AREÁLU PŘED VÝŠKOVOU BUDOVOU (A) V návaznosti na již dokončené úpravy našich nových vjezdů do areálu je dnešním dnem zahájena úprava chodníku před naším areálem. Od dnešního dne tedy končí možnost projíždění vozidel v uliční části před areálem, k vjezdu budou sloužit pouze dva nově zbudované vjezdy (vjezd u recepce, aktuálně u dočasného přechodu + vjezd na Dornychu). Před areálem dojde ke kompletní rekonstrukci komunikace mezi oběma vjezdy do areálu. Povrch bude upraven zámkovou dlažbou a vybudováním vegetačních ploch dle přiloženého návrhu. Tyto práce budou probíhat v kooperaci s firmou STRABAG, která realizuje komunikace pro městské pozemky. HLAVNÍ PARKOVIŠTĚ (plocha B) Dále pokračují také úpravy hlavního parkoviště areálu, jižně od výškové budovy A. Parkovací plocha bude z části zachována v původní povrchové úpravě (asfalt) a nově z asfaltového recyklátu. Během prázdninových měsíců dojde k vodorovnému značení parkovacích stání (asfaltová plocha – vodorovným značením, štěrková plocha – značícími knoflíky). Z důvodu značení bude nutné vozidla parkující na asfaltu dočasně přesunout (bude řešeno jednotlivě s konkrétními nájemníky). Parkoviště bude zároveň ohrazeno sloupky a vjezd na parkoviště bude chráněn závorami (jedna bude sloužit na vjezd, druhá na výjezd, na parkovišti bude jednosměrný provoz). Situace nového parkoviště je opět patrná z přiložené dokumentace. OKOLÍ AREÁLU Za naším areálem směr Masná, postupně vzniká nová relaxační zóna, park a cyklostezka. Sídliště bude během prázdnin spojené s našim areálem třemi lávkami.
15.05.2019
Monika
Dne 16. – 17. 05. 19 bude v kolárně probíhat ošetření betonu nátěrem. Z tohoto důvodu nebude možné kola v uvedené dny v kolárně uschovat. Žádáme Vás, abyste kola „zaparkovali“ k černým stojanům, které se nacházejí vedle budovy C (od Ponávky). Kola si náležitě zabezpečte. Děkujeme za pochopení.
15.05.2019
Monika
Ve dnech od 20. 05. 2019 bude probíhat mytí oken na budově A01, poté na D11. Mytí se bude provádět zevnitř, z tohoto důvodu bychom Vás chtěli požádat o přístup do kanceláře a k oknům. V případě prázdné kanceláře, bude vždy přítomen zaměstnanec správy areálu. Děkujeme za pochopení.
03.04.2019
Monika
Vážení nájemníci, obchodní partneři dle aktuálních informací od společnosti STRABAG, se bude v polovině dubna pokládat asfaltový koberec před naším areálem. Celý silniční úsek od Svatopetrské až po Kalovou bude upraven do finální podoby. Konkrétně se bude jednat o dny 11., 17. a 25. 04. 2019, kdy přibližně v časech od 10 – 14 hod bude finišer pokládat horkou vrstvu asfaltu. Případnou změnu času se dozvíme konkrétní den dopoledne. V daný den a čas, nebude možné vjíždět/vyjíždět do/z našeho areálu vůbec. Vstup do areálu pro chodce bude zabezpečen. Od 1.5.2019 bude tento silniční úsek zprovozněn a dojde opět ke změnám v dopravě směrem do centra. Chodníky před areálem budou dokončovány v červnu. V případě dalších informací, můžete kontaktovat pana Dobeše ze společnosti Brněnské komunikace a.s +420 602 164 745.
19.03.2019
Monika
Od zítra tj. 20. 03. 2019 bude uzavřen zadní vchod budovy A01. Používejte, prosím, hlavní vchod. V případě potřeby bude v provozu rampa u požárního schodiště. Dále bychom Vás chtěli informovat, že od 22.3. – 25.3. bude probíhat pokládka asfaltu na parkovišti za budovou A01. Po dokončení asfaltu bude opět zprovozněn zadní vchod do budovy A01. Děkujeme za pochopení.
05.03.2019
Monika
Od 05. 03. 2019 po dobu 14 dnů bude změněn příjezd do areálu. Pro příjezd do areálu se bude používat nový vjezd na Dornych, u kterého je udělán nový násyp. Vjezd bude označený cedulemi. Děkujeme za pochopení.