small menu ico

UKONČENÍ REKONSTRUKCE VESTIBULU - A01

Vážení nájemníci, jsem ráda, že Vám mohu oznámit ukončení rekonstrukce vestibulu v hlavní administrativní budově (A01). V řešení už je jen hlavní orientační systém, který bude umístěn na stěně naproti hlavnímu vchodu, tj. vedle nových skleněných dveří na schodiště.

V každém případě Vám, Vašim zaměstnancům i klientům děkuji za trpělivost a pochopení s komplikacemi, které si stavba vyžádala. Zároveň věřím, že rekonstrukce vestibulu Vám bude přínosem vč. nově zavedené služby recepční.

 

Rekonstrukce vestibulu Vám nově přináší:

 • Reprezentativní prostor pro krátké setkání s klienty.
 • Recepční službu v čase 8-15h. (mimo tyto hodiny recepční zastupují pracovníci ostrahy, tj. servis je pouze v základní úrovni)
  Úkolem recepční je mj. ohlašování a směrování návštěv, přebírání a předávání zásilek, kontaktní místo pro provozní záležitosti, výměna peněz/mincí na automat aj.
 • Nový automat na kávu.
 • Společnou kuchyňku u zadního vchodu.
  Kuchyňka je k dispozici všem nájemníkům a je vybavena kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, vestavnou lednicí, jídelním stolem se 4 židlemi.
 • Zkulturnění zadního vchodu z objektu.

 

Dále Vás chci informovat o chystaných novinkách, které si v areálu vyžádá blížící se rekonstrukce objektu bývalé slévárny a ubytovny. Jedná se především o:

 • Zpřísněný režim pro pohyb osob v celém areálu.
  V hlavní budově bude zavedena docházková kniha návštěv, hlavní vstup bude bariérami nasměrován pouze s průchodem kolem recepce, a zadní vchod do objektu bude zabezpečen vstupním kódem.
 • GSM systém pro otevírání závory pro vjezd vozidel.
  Vjezd hlavní branou, resp. závorou bude nově řešen prostřednictvím GSM brány, kdy si provoláním na dané tel. číslo oprávnění nájemníci sami otevřou závoru. Zvedání závory pro výjezd je automatizovaný.
 • Jednosměrný provoz v areálu
  Hlavní brána bude sloužit pouze pro vjezd a výjezd bude směrován druhou branou přes Dornych.

V nejbližších dnech Vám podrobnosti k výše plánovaným opatřením zašleme.

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů mě kontaktujte.
Tyto informace jsou určeny výlučně pro nájemníky areálu SVATOPETRSKA a nejsou určeny široké veřejnosti.

K hlášení provozních problémů prosím použijte náš centrální e-mail areal( at )top-in.cz, který je směrován na všechny pracovníky kanceláře správy z důvodu vzájemné zastupitelnosti. Děkujeme za pochopení.
Správa areálu SVATOPETRSKA, Brno - Komárov