small menu ico
Pronajaté

Kancelář / Ateliér 204 m2

Poptávka

Kancelář / Ateliér 204 m2
Půdorys základní
Zobrazit samostatně

Nabízíme k pronájmu neobvyklé kancelářské prostory s vlastním vstupem, foyer a prostorem pro recepci. V areálu SVATOPETRSKA v Brně – Komárově nabízí výjimečné prostředí na pomezí řeky Ponávky a centra města Brna. Podařilo se nám spojit zeleň, příjemné prostředí a bezkonkurenční polohu areálu v jedno.

Revitalizací a dostavbou největší budovy v areálu vzniklo Inovační centrum SVATOPETRSKA, které nabízí 360° zázemí a služby pro inovační firmy. A právě v této budově se nachází poslední velký prostor určený k dlouhodobému pronájmu – velkoplošná kancelář.

Prostory velkoplošné kanceláře C IV 3 jsou nabízeny v dokončeném standardu jako jsou vinylové podklady, dlažba, vlastní sociální zařízení, kuchyňka a možnost sdíleného sociálního zázemí v 1.NP, podlahové vytápění, velkoplošný světlík poskytující dostatečné osvětlení celého prostoru denním světlem aj. 

Budova celý areál jsou střeženy 24hod denně, v areálu naleznete restauraci, obchod s potravinami nebo třeba Cyklospeciality. Budova a celý areál leží na strategickém místě v rámci brněnské infrastruktury. Je zde výborná dostupnost na dálnice D1 a D2, městská hromadná doprava má své zastávky v bezprostřední blízkosti budovy.

V našem areálu disponujeme dostatečnými parkovacími kapacitami na dvou parkovacích, hlídaných plochách. Pro naše budoucí nájemníky možná bude zajímavá i blízkost komárovské cyklostezky (přímo tečuje náš areál) nebo třeba přilehlá odpočinková zóna při zrekonstruovaném nábřeží Ponávky.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vás prostorem a celým areálem provedeme.

Specifikace

Cena

Nájemné: 48666 Kč/měsíc
Energie: dle skutečné spotřeby Kč/měsíc
Služby: 11223 Kč/měsíc

Kancelář / Ateliér 204 m2 - Další 1
Kancelář / Ateliér 204 m2 - Další 2
Kancelář / Ateliér 204 m2 - Další 3
Kancelář / Ateliér 204 m2 - Další 4
Kancelář / Ateliér 204 m2 - Další 5
Kancelář / Ateliér 204 m2 - Další 6
Kancelář / Ateliér 204 m2 - Další 6

O projektu

Objekt Inovačního centra odstartoval rekonstrukcí největšího objektu areálu SVATOPETRSKA do energeticky úsporného standartu s kolaudací v roce 2018. Budova prošla náročnou rekonstrukcí bývalé tovární haly s přilehlými kancelářemi na moderní komplex kanceláří, skladových a prezentačních prostor. Její funkce byla doplněna komerčními prostory, zázemím pro cyklisty a nadstavbou malých bytů. Souběžná rekonstrukce venkovních ploch podél říčky Ponávky zkultivovala celý areál a poskytuje unikátní zelené zázemí nájemníkům i veřejnosti.

Další etapou projektu je výstavba inovační podnikatelské zóny "DISTRICT", která bude odpovídat moderním standardům a požadavkům. Nová budova D vyroste na místě stávajícího objektu ze sedmdesátých let v severní části areálu. Dokončení je plánované na první polovinu roku 2025. Naší vizí je vybudovat moderní nízkoenergetické kanceláře a flexibilní komerční prostory.

Areál přiléhá k centru, když příjezd MHD se zastávkou před hlavní budovou nepřesáhne pět minut a areál je lehce dostupný autem z křižovatky dálnic D1 a D2.

                                                                         

Inovační centrum SVATOPETRSKA Brno - O projektuDalší poskytované služby jsou např.:

  • Areálová recepce a ostraha areálu 24 hod denně
  • Úklid společných prostor v areálu, včetně údržby venkovních ploch
  • Kolárna se šatnou a sprchami
  • Sdílená zasedací místnost
  • Prodejna potravin a restaurace v areálu

Dočtěte se více informací o technologiích použitých v našem nízkoenergetickém projektu.