small menu ico

Mapa areálu

 

DATA | Areal_Mapka_Faze2_stavbaZABOR-2.jpg LEGENDA:
A01
 - výšková administrativní budova
A07  - potraviny
B06  - skladové a výrobní prostory
C  - připravujeme sklady a administrativní budovu
D11a- administrativní budova
D11b- výrobní a skladovací haly

BLOK A


Blok A tvoří dva uliční objekty A01 – výšková administrativní budova a A07 – potraviny.

A01 – Výšková administrativní budova

DATA | fotkybudov | b01_JihozapdniPohled_D3S_1571_OK.jpgBudova má 8 nadzemních a jedno podzemní podlaží, jedná se o hlavní administrativní budovu areálu SVATOPETRSKA. V budově se nachází nepřetržitá hlídací služba, která je propojena s hlavním vjezdem do areálu. Objekt je vybaven 3 výtahy (z toho jsou 2 osobní a 1 nákladní). V budově je zajištěno ústřední vytápění z vlastní kotelny.
Celková podlahová plocha objektu činí 3400 m2, z toho volné prostory k pronájmu jsou aktuálně zveřejňovány v rubrice Volné prostory.
U objektu je k dispozici 40 parkovacích míst na hlavním parkovišti, které je hlídáno 24h/denně ostrahou i kamerovým systémem.

A07 – Potraviny

Budova má jedno nadzemní a jedno podzemní patro. Vstup do objektu z rampy.
Celková podlahová plocha objektu činí 290 m2.
U objektu je k dispozici 7 parkovacích míst.


 

BLOK B

DATA | fotkybudov | b06_SeverovychodniPohled_D3S_1554_OK.jpgB06 – Skladové a výrobní prostory

Jedná se o ocelový jednolodní samostatně stojící halu, opláštěnou hliníkovým profilovaným plechem. Střecha je sedlová. Vrata i dveře jsou plechové plné. Výška vrat jsou 2,5 m (a 2,7) se vstupem v úrovni podlahy. V hale je zděné zázemí pro kancelář a sociální zařízení a příruční sklad. Objekt je vhodný pro skladování nebo lehkou výrobu. Vytápění je zajištěno samostatným plynovým kotlem THERM.
Celková podlahová plocha objektu činí 300 m2.
U objektu je k dispozici 7 parkovacích míst. 

BLOK C

Blok C tvoří 3 samostatné objekty, které jsou částečně komunikačně propojené. Aktuálně je blok C v komplexní rekonstrukci v rámci první etapy revitalizaci našeho areálu - více informací najdete na stránce O projektu. V současné době je již ale možné si nově zrekonstruované prostory rezervovat.  

DATA | 2018_02_17_BK_Svatopetrska_perspektivy.jpg

CI – Administrativní část budovy

Západní křídlo (kratší křídlo objektu C) tvoří 5 NP, kdy v přízemí je hlavní vstup do objektu spolu s recepcí. V přízemí je prostor vhodný pro obchodní jednotku či služby s požadavkem s přístupem z ulice. Vstupní hala komunikačně propojuje obě křídla objektu C hlavním schodištěm a osobními výtahy.
2. až 4. NP pak tvoří vždy kancelářské bloky po 190 m2.
V posledním pátém nadzemním podlaží jsou k dispozici k pronájmu 4 ateliéry, tj. jednotky vhodné jak pro krátkodobé či dlouhodobé bydlení, tak i pro kombinace bydlení a kanceláře.

CII – administrativní budova + byty

Jižní křídlo objektu C má celkem 6 NP, přízemí je funkčně propojeno se západním křídlem, tj. CI, kde jsou výtahy i hlavní schodiště.
Přízemí je obchodní prostor vhodný pro bistro, bageterii či jiné rychlé občerstvení. V přízemí objektu je umístěna uzamykatelná kolárna, vč. zázemí pro cyklisty (šatny a sprchy).
2.až 4. NP pak tvoří kancelářské prostory. Ve 3. NP jsou kancelářské jednotky od 20m2. V ostatních patrech jsou jednotky po 500 m2.

5. a 6.NP tvoří byty 1+kk 40m2 až 2+kk 60m2 určených k prodeji do osobního vlastnictví. Byty v 6.NP mají díky šikmé stsřeše atraktivní vzhled ateliérového stylu. Byt má atypický strop, je otevřený až ke střešnímu oknu, tj. prostor je vhodný k vestavbě mezonetového patra.

Prodej bytů zajišťuje generální dodavatel projektu, firma  KALÁB - stavební firma, s.r.o., konkrétně paní Pilátová.

CIII – Flexiboxy (sklady, lehká výroba)

Naše flexiboxy nabízí přizpůsobivé prostory pro skladování, lehkou výrobu či jiné obchodní prostory. Samotné haly o rozměrech 330 m2 mají světlou výškou až 11 m, kde je možné zbudovat dle projektového návrhu další 2 podlaží. V čele haly je vždy připraveno doupodlažní kancelářské zázemí s prosklenou výlohou s bezbariérovým vstupem v úrovni komunikace.

CIV – víceúčelový sál

Součástí bloku C je také připravovaný víceúčelový sál.

BLOK D

Blok D tvoří dva vzájemně komunikačně propojené objekty:

DATA | fotkybudov | b11_ZapadniPohled_vstup_D3S_1509_OK.jpgD11a – administrativní budova

Budova má 2.NP. Vytápění objektu je zajištěno ústředním vytápěním plynovými kotlem THERM.
Celková podlahová plocha objektu činí 500 m2, z toho volné prostory k pronájmu jsou aktuálně zveřejňovány v rubrice Volné prostory.
U objektu je k dispozici 10 parkovacích míst.

D11b – výrobní a skladovací haly

Jednopodlažní zděný objekt 5 halami. Každá hala má minimálně 2 plechová vrata o rozměrech 3,6x3,6 m. Vstup do hal je v úrovni podlahy. První dvě haly jsou komunikačně propojené s přilehlou administrativní budovou D11a. Jednotlivé haly jsou vytápěny teplovzdušnými agregáty ROBUR. Jedna garáž je vytápěna samostatným kotlem THERM.
Celková podlahová plocha objektu činí 720 m2. Aktuální volné prostory k pronájmu jsou aktuálně zveřejňovány v rubrice Volné prostory.
U objektu je k dispozici 10 parkovacích míst.