small menu ico
Flexibox 1Flexibox 2Flexibox 3Flexibox 4Flexibox 5Flexiboxy

Flexiboxy (Volné)

Flexiboxy jsou optimální kombinací prostorné skladovací haly, showroomu, či výdejny a kanceláře se sociálním zázemím. Každý komerční prostor je vybaven svým označením, skleněnou výlohou a vjezdem do skladu. To vše ve frekventované lokalitě blízko středu města Brna a snadno dostupné MHD i autem.

Přízemí zázemí tak může být malou prodejnou či showroom s kanceláří v patře. Před každým flexiboxem je k dispozici 3-4 parkovacích stání.

Každá hala flexiboxu má celkovou plochu přibližně 330 m2 se světlou výškou až 11 m. Do každé haly se dá vjet sekčními vraty. Hala je osvětlena jednak denním světlem (světlíky) a úspornými led svítidly. 

Celý objekt, vč. flexiboxů, je energeticky úsporný. Vnější stěny objektu jsou kvalitně izolovány, okna jsou vybavena trojskly, střešní světlíky mají rovněž kvalitní izolační sklo s meziskelní fólií. Vytápění skladů i kanceláří je podlahové a využívá energii z tepelných vrtů pod objektem. Fasádda objektu je severní, nemá tedy problém s přehříváním.

Prostory mějí kompletně dokončeny povrchy a vybavené zázemí, včetně kuchyňky. Jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Vnitřní uspořádání komerčních prostor lze ale také přizpůsobit podle typu zákazníka, způsobu využití, či s ohledem na růst nájemce. Běžný flexibox o ploše 330 m2 tak například lze rozšířit o další vestavná patra až na celkových 700 m2

Flexibilní skladovací boxy jsou tak ideálním zázemím např. pro internetové obchody, nebo zájemce který přímo ze skladu kompletuje a vydává hotové výrobky.

 

Jednotky

Číslo jednotkyPlochaOznačení částiNadzemní podlažíÚčel prostoruStavMožnosti
Kancelář 204 m2204 m2C IV2. NPKancelářeVolnéVíce

Mapa areálu SVATOPETRSKA

Budova ABudova ABudova CBudova CBudova DBudova DFlexiboxyFlexiboxyParkováníParkování